خبرنامه رایگان

با عضویت در خبرنامه، قبل از دیگران، از اخبار، تخفیف ها و جشنواره ها با خبر خواهیدشد...
captcha 

ایستگاه تبلیغات شماره 1


کسب درآمد از پاپ آپ

فهرست مقالات

آئین نامه کلی وبسایت علمی فرهنگی آموزشی مهدی

شرایط و ضوابط عمومی وبسایت علمی فرهنگی آموزشی مهدی مقرراتی هستند که در تمامی بخش های وبسایت اجرایی شده و لازم الاجرا هستند که بشرح زیر اعلام میشوند:

 1. بهره مندی از خدمات و امکانات وبسایت علمی فرهنگی آموزشی مهدی و کلیه وبسایت های وابسته به آن به منزله پذیرش و موافقت با شرایط و ضوابط وبسایت می باشد.
 2. رعایت موازین شرع مقدس اسلام، مذهب تشیع و قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران جهت بهره مندی از کلیه خدمات و امکانات وبسایت الزامی است.
 3. کلیه مفاد مندرج در این توافقنامه در صورت لزوم تغییر خواهدکرد. بدیهی است وبسایت علمی فرهنگی آموزشی مهدی هیچگونه تعهد و مسئولیتی در مورد اطلاع رسانی تغییرات به کاربران نخواهد داشت و این عزیزان باید با مراجعه پیوسته به این بخش از آخرین تغییرات احتمالی مطلع شوند ودر صورت عدم رضایت از تغییرات، درخواست خود را مبنی بر انصراف و لغو عضویت خود به اطلاع مدیریت وبسایت برسانند.
 4. تغییرات اعمالی در شرایط و ضوابط، بلافاصله پس از ثبت در وبسایت، اجرایی خواهند شد و ملاک عملکرد بخش های مختلف وبسایت خواهندبود.
 5. بهره مندی از امکانات و خدمات وبسایت، منوط به عضویت در وبسایت (و ورود به حساب کاربری) است.
 6. وبسایت علمی فرهنگی آموزشی مهدی مانند تمامی سایت های اینترنتی محتوامحور، برای تأمین هزینه های سرور و سایت، تبلیغاتی را در بخش های مختلف وبسایت نمایش میدهد که این تبلیغات در قالب مواردی نظیر «ایستگاه های تبلیغات» ، «مطالب پیشنهادی از سراسر وب» ، «پست تبلیغاتی» و . . . مشخص شده اند. وبسایت علمی فرهنگی آموزشی مهدی هیچگونه تعهدی در مورد آنها ندارد و نمایش آنها به معنای تأیید یا رد محتوای آنها نیست. جهت سفارش نمایش تبلیغات و پست های وبسایت خود کلیک کنید.

شرایط و ضوابط ارسال آگهی های تبلیغاتی:

 1. درج آگهی های تبلیغاتی در بخش های مختلف وبسایت علمی فرهنگی آمورشی مهدی، هیچگونه مسئولیتی در مورد صحت محتوا آگهی را برای وبسایت ایجاد نخواهدکرد و نمایش تبلیغات به معنای تأیید یا رد محتوای آنها تیست.
 2. ورود به حساب کاربری جهت ارسال آگهی و همچنین مشاهده جزئیات آگهی های ارسالی سایر کاربران الزامی است.
 3. پس از ارسال آگهی، کلیه مسئولیت ها و عواقب مربوطه متوجه شخص کاربر (فرستنده آگهی) خواهدبود.

 4. رعایت مقررات جمهوری اسلامی ایران در مورد آگهی های ارسال شده الزامی است.

 5. آگهی های ارسال شده از جانب کاربران پس از بررسی، در صورت عدم نقض شرایط و ضوابط وبسایت درج خواهندشد.

 6. بدلیل تعدد درخواست ها، فرآیند بررسی آگهی های ارسال شده ممکن است بین 24 ساعت تا یک هفته بطول انجامد.

 7. در بررسی و انتشار آگهی های ارسال شده، اولویت بندی برحسب سطح کاربری فرستنده و پس از آن متناسب با زمان ارسال آگهی انجام خواهدشد.

 8. کاربران ویژه وبسایت علمی فرهنگی آموزشی مهدی در صورت نیاز و تمایل می توانند بلافاصله پس از ارسال آگهی از طریق تماس تلفنی با مدیریت وبسایت، نسبت به درخواست بررسی سریع تر (و آنی) آگهی خود اقدام نمایند.

 9. وبسایت علمی فرهنگی آموزشی مهدی هیچ گونه مسئولیتی در قبال خدماتی که از طریق بخش آگهی‏ وبسایت توسط اشخاص ثالث ارائه می‏شوند، یا برای فهرست‏ ها و مضامینی که توسط اشخاص ثالث تهیه شده، و آگهی می‏شوند، ندارد.

 10. در صورتیکه آگهی ارسال شده ناقض شرایط وضوابط وبسایت باشد، به هیچ وجه در وبسایت منتشر نخواهدشد. بدیهی است در صورت نقض شرایط وضوابط، وجه پرداختی برای آگهی های غیر رایگان (همچون آگهی های ویژه و . . . ) نیز عودت داده نخواهدشد.

 11. در حال حاضر پرداخت هزینه ارسال آگهی های غیر رایگان (همچون آگهی های ویژه و . . . ) بصورت غیر نقدی و با استفاده از امتیازات اکتسابی کاربر انجام خواهدشد. بدیهی است کاربرانی که امتیاز آنها کمتر از میزان لازم برای ارسال آگهی باشد، می توانند از طریق منوی افزایش امتیاز، نسبت به خرید امتیاز اقدام نمایند.


چاپ   ایمیل