خبرنامه رایگان

با عضویت در خبرنامه، قبل از دیگران، از اخبار، تخفیف ها و جشنواره ها با خبر خواهیدشد...
captcha 

ایستگاه تبلیغات شماره 1


کسب درآمد از پاپ آپ

فهرست مقالات

تبلیغات رایگان در وبسایت علمی فرهنگی آموزشی مهدی

به مناسبت اول تیرماه، روز تبلیغات اسلامی، هدایایی تبلیغاتی برای شما کاربران گرانقدر و همراهان همیشگی وبسایت علمی فرهنگی آموزشی مهدی در نظر گرفته ایم که بشرح زیر اعلام میشوند. لازم به ذکر است هدایای در نظر گرفته شده برای کاربرانی که موضوع تبلیغات آنها فرهنگی یا مذهبی باشد، با امکانات جانبی بیشتری همراه خواهندبود.

 

فهرست هدایای تبلیغاتی وبسایت علمی فرهنگی آموزشی مهدی به مناسبت روز تبلیغات اسلامی:

  1. درج رایگان تبلیغات: کلیه سفارشات تبلیغاتی شما عزیزان که از تاریخ 1 تیر 1397 تا 7 تیر 1397 ثبت شوند، به صورت کاملا رایگان منتشر خواهندشد. ثبت و انتشار رایگان برای تبلیغات وبسایتها و مراکز فرهنگی و مذهبی به مدت یک ماه و در تمامی بخش های وبسایت و برای سایر تبلیغات به مدت 3 هفته و در بخش علمی-آموزشی وبسایت انجام خواهدشد. جهت سفارش رایگان تبلیغات اینجا یا روی تصویر زیر (تصویر «من هم میخواهم معرفی شوم») کلیک کنید.
  2. اضافه شدن امکان تبلیغات در کانال سروش وبسایت: همزمان با روز تبلیغات اسلامی و با توجه به اینکه میزان بازدید از پست های کانال سروش وبسایت (Sapp.ir/wefam.ir) به میزان قابل توجهی افزایش یافته، امکان تبلیغات در کانال سروش وبسایت نیز برای شما عزیزان فراهم شد.

 

 

توضیحات:

  • حداکثر تعداد مکان های قابل انتخاب برای نمایش تبلیغات فرهنگی 5 مورد و سایر تبلیغات 1 مورد از گزینه های ذکر شده در فرم ثبت سفارش می باشد.
  • بهره مندی از خدمات تبلیغات رایگان فقط برای اعضاء محترم امکان پذیر است. در صورتیکه هنوز در وبسایت عضو نشده اید، میتوانید با مراجعه به منوی «وبسایت>عضویت رایگان»، بصورت رایگان این کار را انجام دهید. بدیهی است که به درخواست های ارسال شده توسط کاربران ثبت نام نکرده رسیدگی نخواهدشد.
  • پذیرش آئیین نامه وبسایت جهت استفاده از این خدمات الزامی است.

چاپ   ایمیل