خبرنامه رایگان

با عضویت در خبرنامه، قبل از دیگران، از اخبار، تخفیف ها و جشنواره ها با خبر خواهیدشد...
captcha 

ایستگاه تبلیغات شماره 1


کسب درآمد از پاپ آپ

فهرست مقالات

اولین دوره مسابقات تابستانی وبسایت علمی فرهنگی آموزشی مهدی

در سومین روز از فصل تابستان هستیم، فصلی که در آن با توجه به تعطیلی مدارس و دانشگاهها، بسیاری از دانش آموزان و دانشجویان اوقات فراغت زیادی دارند و به دنبال راهی برای پر کردن و گذراندن آن به بهترین و پرسودترین شکل ممکن هستند؛ ثبت نام در کلاس های مختلف، انجام تحقیقات و پژوهشهای علمی، درس خواندن و . . .  جزء انتخابهای پرطرفدار برای این کار هستند. مراکز و نهادهای مختلفی هم در این ایام اقدام به اجرای برنامه های متنوع می کنند. ما نیز در پنجمین سال فعالیت وبسایت علمی فرهنگی آموزشی مهدی، برنامه هایی برای شما عزیزان تدارک دیده ایم که

یکی از آنها «برگزاری مسابقات تابستانی» با جوایز نفیس و ارزنده ای با ارزش ریالی بیش از 5000000 تومان است که شرح آن در ادامه مطلب ذکر شده است.

 این دوره، اولین دوره از مسابقات تابستانی وبسایت علمی فرهنگی آموزشی مهدی است و ان شاءالله از تاریخ 14 تیرماه (روز قلم) بمدت 2 تا 3 ماه، در قالب 3 مسابقه و با حمایت مالی ترشیز وب، برگزار میشود:

  1. وب نویس برتر: این مسابقه در بخش علمی-آموزشی وبسایت اجرا می شود. در این مسابقه، روی حداکثر 2 مورد از مطالب معرفی شده به دلخواه کلیک و پس ازمطالعه آن، خلاصه ای از آنرا در قالب یکی ازمطالب وبلاگ خود منتشر کند و در پایان همان لینک ورودی را بعنوان منبع ذکر کند. کاربری که مطالب ارسالی وی بیشترین امتیاز راکسب کند، برنده جایزه ای به ارزش بیش از 1000000 تومان خواهدشد. شرکت در این مسابقه فقط برای کاربران ویژه وبسایت میسر است(لینک ثبت نام مستقیم بعنوان کاربر ویژه).
  2. وبخوان برتر: این مسابقه هم در بخش علمی-آموزشی وبسایت اجرا می شود. مطالب منتشرشده در وبسایت را مطالعه کنند و دیدگاه خود را در مورد آنها بنویسند. 3 کاربری که بیشترین فعالیت(مطالعه مقالات و ثبت دیدگاه) راداشته باشند، بعنوان نفرات برتر انتخاب و جایزه ای به ارزش ریالی بیش از 500000 تومان را خواهندبرد. شرکت در این مسابقه فقط برای کاربران با ارشد یا ویژه وبسایت میسر است(لینک ثبت نام مستقیم بعنوان کاربر ارشد | لینک ثبت نام مستقیم بعنوان کاربر ویژه).
  3. معرف برتر: این مسابقه در بخش فرهنگی-مذهبی وبسایت اجرا می شود. بدین صورت که کاربران پس از عضویت در این بخش، لینکی منحصربفرد دریافت می کنند که از طریق آن می توانند در این مسابقه شرکت کنند. بدین ترتیب که با انتشار لینک اختصاصی خود، دیگران را به عضویت در این وبسایت دعوت کنند. به 5 کاربری که بیشترین دعوت موفق را داشته باشند، جایزه ای به ارزش ریالی بیش از 250000 تومان اهداخواهدشد. شرکت در این مسابقه برای عموم کاربران ثبت نام شده در بخش فرهنگی-مذهبی وبسایت میسر است.

 

قهرمان قهرمانان: از بین برندگان فوق یک نفر که در طول دوره از خدمات ترشیز وب نیز (به بیشترین دفعات) استفاده کند و یا بیشترین دفعات شرکت در نظرسنجی های کانال سروش وبسایت (به نشانی Sapp.ir/wefam.ir) را داشته باشد، انتخاب و بعنوان قهرمان قهرمانان، جایزه ای به ارزش ریالی 1250000 تومان را دریافت خواهدکرد.

 

مژده: کاربران در صورت تمایل به کسب امتیاز بیشتر و یا بعبارت بهتر چندبرابر شدن آسان امتیازاتشان، میتوانند به تعداد نامحدود حساب کاربری ابجاد کنند و در پایان هر دوره مشخصات تمام حسابهای کاربری خود را اعلام تا امتیازات آنها با هم جمع شود.

 

توضیحات تکمیلی:

  1. شرکت در مسابقه نیاز به ثبت نام اختصاصی ندارد و تمامی کاربران واجد شرایط هر مسابقه می توانند در هر زمان در مسابقه شرکت کنند.
  2. اهداء جوایز هر مسابقه در پایان ماه های تیر، مرداد و شهریور انجام میشود.
  3. اطلاع رسانی به برندگان هر مسابقه صرفا بصورت پیامکی خواهدبود.
  4. طول مقاله منتشر شده برای مسابقه وب نویس برتر، باید حداقل 500 کلمه و لینک منبع حتما باید در انتهای مقاله ذکر شده باشد. در صورتیکه تعداد کلمات مقالات انتخابی کاربر، کمتر از این تعداد باشد، می تواند چند مقاله را با هم ترکیب و خلاصه تمام آنها را در قالب یک مقاله و البته بصورت مجزا بنویسد.
  5. در مسابقه وبخوان برتر، امتیاز خواندن مقاله و ثبت دیدگاه به صورت مجزا محاسبه می شود. کاربران می توانند به هر تعداد دفعه در روز مقالات را بخوانند یا برای مقالات دیدگاه بنویسند اما فقط مرتبه اول هر کدام (مطالعه مقاله یا ثبت دیگاه) امتیازآور خواهدبود.
  6. در مسابقه معرف برتر، کاربر مجاز است لینک انحصاری خود را به هر روش دلخواه و به هر روش دلخواه (مثلا اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی، صفحات مجازی و . . . ) منتشر کند.
  7. جهت بهره مندی از امتیازات ویژه حامیان مالی این مسابقه از منوی «وبسایت > پرداخت هزینه های تکمیلی» یکی از مبالغ 10000 ، 50000 ، 100000 ، 500000 و 1000000 تومان را پرداخت و سپس از طریق تماس تلفنی با مدیریت وبسایت اطلاعات پرداخت خود (شامل مواردی نظیر نام و نام خانوادگی، مبلغ، تاریخ و ساعت پرداخت) را اعلام کنید.

چاپ   ایمیل