خبرنامه رایگان

با عضویت در خبرنامه، قبل از دیگران، از اخبار، تخفیف ها و جشنواره ها با خبر خواهیدشد...
captcha 

ایستگاه تبلیغات شماره 1


کسب درآمد از پاپ آپ

فهرست مقالات

اضافه شدن خدمات طراحی موتور جست و جوی اختصاصی

همزمان با 15 رمضان سالروز ولادت باسرسعادت امام حسن(ع)، خدمات طراحی و ایجاد موتور جست و جوی اختصاصی به مجموعه خدمات ترشیز وب اضافه شد (پیشنهاد: مقاله چرا باید طراحی وبسایت خود را به ترشیز وب بسپاریم؟ را بخوانید). با استفاده از این خدمت، تمامی وبمسترها (پیشنهاد: مقاله به چه کسی وبمستر می گویند؟ را بخوانید) میتوانند برای سابت خود یک موتور جست و جوی اختصاصی داشته باشند.

اضافه شدن این موتور به وبسایت شما (پیشنهاد: مقاله چرا باید سایت داشته باشیم؟ را بخوانید) میتواند ضمن کمک به کاربران شما برای جست و جوی بسیار راحت تر مطالب مد نظرشان، به بهبود سئو و ارتقاء رنک و رتبه وبسایت شما کمک شایانی نماید و پس از مدتی کوتاه، سایت شما را به عنوان نتایج اول جست و جو به کاربران فضای مجازی معرفی کند.

یکی دیگر از برتری های این سیستم نسبت به سیستم های جست و جوی عادی وبسایت ها این است که درصورت استفاده از آن، امکان جست جوی عبارت مورد جست و جو در تمامی بخش های سایت اعم از ریشه (root) و تمامی دامین/سابدامین/پارکدامین/ادآن دامین های موردنظرتان را فراهم میکند.

مثلا فرض کنید وبسایت شما دارای 5 سابدامین باشد. در این صورت شما میتوانید مشخص کنید که جست جو در کدام سابدامین ها انجام شود و در کدام ها نشود.

جهت مشاهده مزایای داشتن موتور جست و جوی اختصاصی، به لینک زیر مراجعه فرمایید:

www.torshizweb.ir/index.php/all/notifications


چاپ   ایمیل