خبرنامه رایگان

با عضویت در خبرنامه، قبل از دیگران، از اخبار، تخفیف ها و جشنواره ها با خبر خواهیدشد...
captcha 

ایستگاه تبلیغات شماره 1


کسب درآمد از پاپ آپ

فهرست مقالات

تبلیغات شهری در کاشمر , تلویزیون شهری در کاشمر , پیک تبلیغاتی در کاشمر, تبلیغات در کاشمر, تلویزیون شهری ارزان, کاشمر, تبلیغات در وبسایت علمی فرهنگی آموزشی مهدی,تبلیغات ارزان قیمت در کاشمر

اضافه شدن خدمات تبلیغات شهری

به منظور گسترش خدمات و در پی درخواست تعدادی از کاربران، امکان سفارش تبلیغات شهری برای آن دسته از کاربران وبسایت که ساکن شهرستان کاشمر و شهرهای همجوار می باشند، مجموعه خدمات وبسایت علمی فرهنگی آموزشی مهدی اضافه شد.

از این پس شما همشهریان عزیز می توانید با کمترین تعرفه ممکن تبلیغات خود را در قالب تلویزیون های شهری، پیک های تبلیغاتی و . . . انجام دهید تا شاهد رشد چشمگیر کسب و کار خود باشید.

امروزه مهمترین نیاز صاحبان مشاغل گوناگون،دیده شدن و بالطبع آن،در یاد ماندن است ، چراکه با گسترش مشاغل رقیب در هر حوزه و رقابت تنگاتنگ ، کسانی موفق خواهند بود که علاوه بر دیده شدن ، در یادها بمانند!

این امر میسرنمی گردد مگر با تکرار و بارها دیده شدن .توجه داشته باشید ، بارها دیده شدن نه یکبار و چندبار ! درنقطه مقابل ، مهمترین دغدغه مشاوران تبلیغاتی ، جذاب ماندن و تکراری نشدن تبلیغات ، برای مردم می باشد چرا که تکراری شدن یعنی فراموش شدن… به این مثال توجه کنید : شما در طول روز بارها از یک مسیرخاص عبور می کنید از منزل به محل کار و بالعکس ، اگر برای بار اول از آن مسیرعبور کنید درمسیر فروشگاه های زیادی راخواهید دید که تابلوی معرفی شغل خود را در معرض دید قرار داده اند ، پس از گذشت چند روز تمام تابلوها برای شما تکراری خواهند شد و شما دیگر به آنها توجه نمی کنید و آنها فراموش می شوند…

یا اینکه : به زیباترین تابلوی تزئینی منزل خود چندبار در روزنگاه میکنید؟ آیا تابحال ساعت ها به آن خیره شده اید؟ طبیعتاً جواب منفی است. برای اینکه میدانید یک تصویر است و تغییر نخواهد کرد ، تغییری که شما را کنجکاو کند تا ببینید تصویر بعدی چیست ! مثل تلویزیون منزلتان که بادیدن پیامهای بازرگانی آن ، در مدت زمان چند دقیقه اطلاعات گوناگونی را بدست  خواهید آورد . یکی از خصوصیات بارز تلویزیون شهری ، تغییرات آگهی های آن است و این ارتباط مستقیمی با حس کنجکاوی انسان دارد بطوریکه شما به محض قرارگرفتن در محدوده تلویزیون شهری ، به صورت ناخودآگاه به آن نگاه میکنید ، و این یعنی تکراری نشدن و بارها دیده شدن . علاوه بر این در تلویزیون شهری بدلیل استفاده از طیف نوری ، برخلاف موارد چاپی که نور خورشید و آلودگی به مرور از جذابیت رنگهای آن میکاهد ، جذابیتهای تصاویر همیشه حفظ خواهد شد و در نتیجه زیبــا دیده خواهید شد . همچنین حرکت متن ها و تصاویر با افکت های جذاب و دیدنی یکی دیگر از خصوصیات بارز تلویزیون شهری است.

تلویزیون های شهری که تبلیغات شما کاربران گرانقدر وبسایت علمی فرهنگی آموزشی مهدی در آن به نمایش درخواهدآمد در مهمترین و پر رفت و آمد ترین نقاط شهر کاشمر بوده و پیک های تبلیغاتی مربوطه در تیراژ بسیار بالا (حداقل 10000 نسخه)  چاپ و توزیع می شوند که این امر رشد چشمگیر درآمد کسب و کار شما را تضمین می کند.

تعرفه خدمات تبلیغات شهری وبسایت علمی فرهنگی آموزشی مهدی
نوع تبلیغات قیمت بر حسب تومان توضیحات
تبلیغات در تلویزیون شهری جنب مجتمع تجاری ارگ 270000 نمایش مکرر تیزر های 15 ثانیه ای به مدت یک ماه
تبلیغات در تلویزیون شهری چهارراه بهبودی 670000 نمایش مکرر تیزر های 15 ثانیه ای به مدت یک ماه
آگهی تمام صفحه در پیک های تبلیغاتی 1275000 حداقل تیراژ: 10000 نسخه، با توزیع رایگان
آگهی نیم صفحه در پیک های تبلیغاتی 637500 حداقل تیراژ: 10000 نسخه، با توزیع رایگان
آگهی یکچهارم صفحه در پیک های تبلیغاتی 320000 حداقل تیراژ: 10000 نسخه، با توزیع رایگان

چاپ   ایمیل