از سرگیری پذیرش انجام پرژوه های دانشجویی

www.wefam.ir بازدید: 1256

با توجه به اینکه در آستانه آغاز سال تحصیلی جدید در دانشگاهها و مؤسسات آموزش عالی هستیم و با هدف تسهیل در تحصیل دانشجویان عزیز رشته های فنی و مهندسی، واحد پروژه های فنی و مهندسی وبسایت علمی فرهنگی آموزشی مهدی فعالیت خود را از سر گرفت.

از این رو از این پس سفارشات شما دانشجویان و دانشگاهیان عزیز مبنی بر انجام پروژه های مختلف درسی و مهندسی در کلیه زمینه ها و موضوعات مرتبط با مهندسی مکانیک (و سایر رشته های مهندسی مرتبط نظیر مهندسی عمران و . . . ) پذیرفته می شود.

در این خصوص توجه شما را به نکاتی جهت همکاری بهتر جلب می کنیم:

  1. پذیرش و رعایت آئین نامه کلی وبسایت علمی فرهنگی آموزشی مهدی جهت بهره مندی از خدمات الزامی است.
  2. زمینه اصلی انجام پروژه ها، گرایش حرارت و سیالات مهندسی مکانیک می باشد، لکن امکان انجام پروژه های سایر گرایشات مهندسی مکانیک و حتی پروژه های سایر رشته های مهندسی مرتبط وجود دارد.
  3. پروژه ها توسط متخصصان مجرب و فارغ التحصیلان دانشگاههای برتر کشور در رشته فنی و مهندسی مربوطه، با کیفیت عالی و هزینه ای معقول انجام می شود.
  4. ثبت اولیه سفارش از طریق فرم ویژه «ثبت سفارش خدمات پروژه های مهندسی» انجام می شود که در صورت ثبت موفقیت آمیز هر سفارش، کد رهگیری اولیه منحصربفرد و مخصوصی برای آن صادر و نمایش داده می شود.
  5. پس از دریافت کد رهگیری اولیه، می بایست در اولین فرصت آن را به صورت پیامکی یا تلفنی در اختیار واحد پروژه های فنی و مهندسی وبسایت قراردهید و کد رهگیری اصلی را دریافت کنید. دریافت کد رهگیری اصلی به منزله دریافت سفارش شما توسط واحد پروژه های فنی و مهندسی وبسایت می باشد.
  6. با توجه به اینکه سفارشات مختلف با نرم افزارهای مختلف انجام شده و دارای جزئیات متفاوت و گسترده ای هستند، هزینه انجام پروژه با توجه به ویژگی های درخواستی شما متغیر خواهد بود.
  7. وبسایت علمی فرهنگی آموزشی مهدی با توجه به شرایط و مواردی نظیر ترافیک کاری در پذیرش یا رد سفارشات مختار است. لازم به ذکر است که تعیین تکلیف کلیه سفارشات، ظرف مدت 24 تا 48 ساعت پس از صدور کد رهگیری اصلی، انجام می شود.
  8. در صورت پذیرش انجام پروژه، هزینه آن از طریق پیامک برای شما ارسال می شود. شروع انجام پروژه پس از واریز حداقل 35 درصد از هزینه اعلام شده به شماره حساب اعلام شده در وبسایت خواهدبود.
  9. حدالامکان سعی می شود که پروژه ها در زمان پیشنهادی شما انجام شود؛ با این وجود در مواردی ممکن است تحویل پروژه زمان بیشتری نیاز داشته باشد.
  10. متقاضی می تواند مبلغ پیشنهادی خود را نیز اعلام کند، با این وجود با توجه به توضیحات بند 6 هزینه نهایی الزاما برابر با این مبلغ نخواهدبود.

 

چاپ